úterý 24. prosince 2013

Kosmetický Ježíšek

Ačkoliv Ježíšek chodí teprve dnes večer, mě už jeden předčasně navštívil. A zrovna ten kosmetický, který mi vždy udělá největší radost. A asi jsem byla moc hodná...a nebo se mi s někým spletl, jinak si tu kupu pokladů neumím vysvětlit.

A co že mi nadělil?


Paletka Naked - Je třeba se k ní blíže vyjadřovat? Asi ne. Rolls-Royce mezi očními stíny a sen mnoha kosmetických nadšenců...a já už jsem  též její hrdou majitelkou !!! Myslím, že moje MUA Undressed bude přemístěna na dno kosmetického kufříku, odkud bude tiše pozorovat tohoto profíka.

Detangler - Nyní vlastním 3 tangle teezery a  i když je používám už velmi dlouho, pořád je neumím držet. Vždy mi s velkou ránou padají na dlaždičky v koupelně a z vedlejších místností se ozývá: Jsi v pořádku? :) Tak snad rukojeť na detangleru můj problém vyřeší.

Býčí koule, aneb maska Gestli wonder - Opět profláklá věc mezi blogerkami, záchrana pro poškozené vlasy. Na mě velmi dobře funguje a tak jsem jí připsala na svůj kilometrový seznam pro Ježíška. 

Aussie - Sice je již tato značka nově k dostání v DM, ale jejich olejíček na vlnité vlasy k nám nedorazil a tak se pro něj Ježíšek musel vydat až do daleké Anglie a i tam měl velkou fušku ho sehnat. Podařilo se, olejíček si již trůní pod mým vánočním stromečkem. Olejíček mám již vyzkoušený, toto je mé druhé balení a jsem s ním moc spokojená, stejně jako s Miracle moist šampónem, který ke mně rovněž doputoval. 

John Frieda - Olejíček na vlasy a sprej na narovnání vlasů s keratinem. Neznám ani jeden produkt, Ježíšek kupoval naslepo, tak se těším, až oba produkty prubnu. Zatím jsem s produkty od Johna Friedy byla spokojená, tak uvidíme, s čím se vytáhne tentokrát. 

Organix - Olejíček a šampón. Další dvě věci, které jsem měla dlouho v plánu vyzkoušet, a tak jsem je ze svého pomyslného wish listu přesunula na dopis Ježíškovi. Jsou to blogerkami často chválené produkty, tak se na ně moc těším. Někdy bych chtěla být sedmihlavým drakem, abych stíhala vše testovat :)

Neutrogena peeling - Došel mi můj peeling Alverde, který jsem měla asi již po páté, tak jsem potřebovala nějakou náhradu.

Děkuji Ježíšku, mám ze všeho velkou radost. 

A Vám přeji krásné Vánoce, hodně pohádek, pohody a radosti. A těším se na články ostatních!4 komentáře:

 1. No tys musela být hodná! Krom toho peelingu bych ti všechno hned zabavila. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné dárky, tu Naked bych ti hned zabavila :) Jsem ráda, že jsi zpět. Krásný zbytek svátků vánočních a šťastný nový rok! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Naked paletku asi vypůjčím a už nevrátím :-) Musela jsi být vážně hodná :-)
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat